О.Слобожан взяв участь у засіданні Спостережної ради Проекту ПРОМІС

17 / Грудень, 2019
17 грудня у Вінниці проходить засідання Спостережної ради проекту Федерації канадських муніципалітетів та Асоціації міст України «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади.
У засіданні беруть участь Посол Канади в Україні Ларіса Галадза, співголови Спостережної ради Проекту ПРОМІС: Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та Вінницький міський голова Сергій Моргунов, Директор відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні Ашлі Малруні, керівники органів місцевого самоврядування пілотних міст Проекту, представники Проекту ПРОМІС та Федерації канадських муніципалітетів.
Посол Канади в Україні Ларіса Галадза у вступному слові наголосила на важливості співпраці українських і канадських муніципалітетів, обміну досвідом між ними та  необхідності подальшого розвитку такого партнерства.
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, відкриваючи засідання, відзначив, що діяльність міжнародних проектів, зокрема, Проекту ПРОМІС, сприяє розвитку українського місцевого самоврядування та посиленню його спроможності. Тому вкрай важливо зберегти  результати Проекту ПРОМІС, забезпечивши їх сталість. Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що Канада підтримує реформу децентралізації в Україні. Ті інновації, які  впроваджувалися у Вінниці разом з ПРОМІС, дозволили розвивати місто, робити його більш комфортним для вінничан та покращувати діалог з громадою.  
У ході засідання учасники обговорили такі питання:
  • Виконання заходів з упровадження рекомендацій за результатами оцінювання діяльності Проекту ПРОМІС.
  • Виконання планів дій забезпечення сталості результатів Проекту ПРОМІС у містах-партнерах, успіхи та виклики в громадах.
  • Формування основних напрямів роботи на останній рік впровадження Проекту ПРОМІС.
Також в рамках заходу презентовано успішні практики Вінницької міської ради у сфері взаємодії  влади та громади, залучення інвестицій, надання адміністративних послуг, підтримки розвитку бізнесу та забезпечення принципів гендерної рівності.
 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)