Особливості застосування містобудівного законодавства вивчали на практикумі у Тернополі

13 / Вересень, 2017
12 вересня у Тернопільському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему «Застосування містобудівного законодавства. Організація виконання повноважень у сфері архбудконтролю». Захід відбувався в рамках реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: сільські, селищні, міські голови територіальних громад Тернопільщини.
На початку засідання виступив виконавчий директор Тернопільського РВ АМУ Ігор Гірчак. Він розповів про діяльність Асоціації міст України в рамках реалізації проекту ПУЛЬС, зокрема щодо  проведення просвітницьких заходів.
Модерував практикум завідувач відділу правової роботи управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області Роман Медвідь.
В ході засідання учасники практикуму розглянули питання:
1. Особливості законодавчої бази у сфері архітектури та містобудування, та її практичне застосування, законодавчі аспекти управління, контролю, нагляду у сфері архітектурно-будівельної діяльності.
2. Отримання органами місцевого самоврядування та громадами містобудівних повноважень, механізм передачі повноважень архбудконтролю.
3.Забезпечення доступності об’єктів інфраструктури для осіб з обмеженими можливостями.
 
      

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)