Повноваження ОМС у сфері дотримання трудового законодавства вивчали на практикумі у Дніпропетровському РВ АМУ

20 / Листопад, 2017
17 листопада у місті Дніпро Дніпропетровське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум із застосування законодавства на тему: «Повноваження органів місцевого самоврядування в сфері дотримання трудового законодавства». Захід відбувся в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: міські голови, голови ОТГ, заступники міських голів, фахівці кадрових департаментів (управлінь). Крім того, у практикумі взяли участь заступник начальника Головного управління з питань праці у Дніпропетровській області Олександр Волчков та  начальник інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпропетровської міської ради Тетяна Янушкевич.
Під час заходу було розглянуто нормативно-правове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування у сфері дотримання трудового законодавства. Модератор Надія Новіченко детально висвітила питання організації виконання повноважень та завдань у цій сфері в містах та об’єднаних територіальних громадах.
Тема практикуму викликала жваву дискусію та обмін практичним досвідом серед учасників заходу. Було висловлено багато пропозицій та побажань з метою вдосконалення роботи органів у сфері дотримання трудового законодавства на законодавчому рівні. Усі пропозиції були занесені до Протоколу заходу та будуть направлені у Центральний офіс АМУ для подальшої роботи.
 
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)