Практичне використання автоматизованої системи муніципальної статистики вивчали на семінарі у Вінницькому РВ АМУ

09 / Лютий, 2018
8 лютого 2018 року у Вінницькому регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся навчальний семінар на тему «Практичне використання автоматизованої системи муніципальної статистики для структурних підрозділів та виконавчих органів місцевих рад». Захід організовано в рамках проекту ПРОМІС, що реалізується  за підтримки Федерації Канадських муніципалітетів та Уряду Канади.
Експерт Асоціації міст України, адміністратор автоматизованої системи муніципальної статистики (АСМС) Юлія Ткаченко ознайомила учасників з основними можливостями та інструментами, які надає ця система. 
Голова ІЦ «Захист права на інформацію» Олександр Лашко представив можливості проектного використання відкритих даних, міжнародний досвід і можливості для українських органів місцевого самоврядування, які дає АСМС. Валентина Даровська, адміністратор системи АСМС у Вінницькій міській раді, повідомила про використання відкритих даних у проектах, які реалізує Вінниця.
Аліна Дяченко, директор КП «Інститут розвитку міста» Вінницької міської ради, розповіла слухачам семінару про сучасні методи інтегрованого розвитку міста – проект «Інтегрований розвиток міста 2030», який зараз реалізує Вінниця в числі чотирьох пілотних міст України, використовуючи відкриті дані, в тому числі і системи АСМС.  
Наприкінці семінару відбулась жвава дискусія, учасники отримали кваліфіковані і грунтовні роз'яснення спікерів семінару.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)