Практикум у Київському РВ щодо розвитку малого і середнього підприємництва

13 / Грудень, 2019

13 грудня 2019 року в Київському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему «Розвиток малого і середнього підприємництва як основа економічного розвитку громад».  Учасниками практикуму були керівники, спеціалісти економічних управлінь громад Київщини, експерти КОДА, регіональні консультанти Офісу реформ Київського РВ АМУ.
Захід організовано в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Олександр Дехтярчук, виконавчий директор Київського РВ АМУ привітав учасників практикуму та зазначив, що такі практикуми є чудовою можливістю для отримання нових знань та обміну досвідом. Модератором заходу була Погребна Наталя Олегівна, заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації.
На практикумі обговорювались вкрай важливі для громад питання:

  • сучасний стан та перспективи розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області;
  • заходи щодо підтримки МСП на регіональному рівні;
  • інструменти підтримки малого і середнього підприємництва на місцевому рівні;
  • регуляторна діяльність органів місцевого самоврядування як складова створення сприятливих умов для розвитку підприємництва та залучення інвестицій;
  • формування та розвиток інфраструктури підтримки підприємництва;
  • механізм комунікації та взємодії підприємницьких структур з органами місцевого самоврядування.

Із змістовними презентаціями щодо ефективних інструментів економічного розвитку виступили Наталія Погребна, заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА і Тетяна Ревенко, регіональний консультант з місцевого економічного розвитку АМУ.

                                  

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)