Практикум у Вінницькому РВ АМУ було присвячено питанням соціального захисту

12 / Грудень, 2019
12 грудня у Вінницькому регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: "Реформування системи соціального захисту населення. Особливості роботи з особами з інвалідність, учасниками АТО,  внутрішньо переміщеними особами та іншими категоріями населення" в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
З вступним словом виступив виконавчий директор Вінницького регіонального відділення асоціації міст України Філатов Владислав і розповів про роботу Асоціації міст України та наголосив про важливість взаємодії органів державної влади в контексті децентралізації з органами місцевого самоврядування.
Модератором заходу виступив Сергій Шмігленко, регіональний консультант АМУ з юридичних питань, який розповів про інновації стосовно організації роботи ОМС з питань соціального захисту населення в умовах децентралізації.
Начальник управління сімейної політики та оздоровлення Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світлана Ярмоленко детально розповіла про організацію роботи суб'єктів реагування щодо попередження та протидії домашньому насильству в об'єднаних  громадах.
Катерина Білійчук - представник Вінницького обласного центру соціально - психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Обрій " звернула увагу присутніх на проблеми та можливості,  які пов'язані з реалізацією прав осіб з інвалідністю в ОТГ.
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)