Представники АМУ та Альянсу міст Шовкового Шляху обговорили можливі напрями співпраці між містами України та Китаю

16 / Листопад, 2017
15 листопада представники Асоціації міст України зустрілися з представниками Альянсу міст Шовкового Шляху з Китаю та обговорили можливі напрями співпраці між містами України та Китаю.
Представники Китаю висловили зацікавленість у налагодженні контактів українських та китайських міст. В свою чергу, представники АМУ підтримали ідею українсько-китайського співробітництва. Найближчим часом сторони розглянуть можливість підписання Меморандуму про співпрацю.
Альянс міст Шовкового шляху був започаткований у 2014 році визначними китайськими та іноземними політичними діячами з метою створення суспільних та приватних платформ для просування культурного обміну і практичного співробітництва між містами вздовж шляху ініціативи «Один пояс, один шлях».  Заручившись підтримкою Посольства України в КНР, Альянс працює над укріпленням всебічних зв'язків з Україною.
В квітні 2017 року Альянс міст Шовкового шляху був організатором Тижня китайсько-українського культурного обміну “Один пояс один шлях" у Києві, що став значною подією з нагоди святкування 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)