Про життя об'єднаних громад "з перших вуст" — на сторінці "ПУЛЬС Децентралізаційний марафон" у Facebook

22 / Квітень, 2019
Як живуть об’єднані територіальні громади, якими успіхами пишаються та які проблеми вирішують – об’єктивну інформацію про це «з перших вуст» можна отримати на сторінці «ПУЛЬС Децентралізаційний марафон» у Facebook.
Тут публікуються дописи, фотографії та відеоматеріали про те, як децентралізація впливає на життя громад у різних куточках України.
Підписавшись на сторінку, ви дізнаватиметесь про актуальні питання щодо децентралізації, які порушуються під час виїзних заходів за участі регіональних консультантів та експертів Асоціації міст України. На таких заходах фахівці роз’яснюють процеси та етапи об’єднання громад, надають консультації щодо діяльності ОТГ, інформують про законодавчі зміни, що стосуються місцевого самоврядування.
Також ви зможете дізнатися про кращі практики урядування у громадах, втілювані проекти, пропозиції та ініціативи для реалізації на центральному рівні, плани на майбутнє, зокрема, щодо об’єднання в ОТГ.
Дописи на сторінці «Децентралізаційного марафону» у Facebook можна прокоментувати, висловивши свою думку, та поширити серед більшої аудиторії. Долучайтесь!
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)