Реалізація законодавства у сфері надання адміністративних послуг в умовах децентралізації – тема практикуму у Київському РВ АМУ

23 / Жовтень, 2018
23 жовтня в Київському РВ АМУ пройшов практикум із законодавства на тему «Практичні аспекти реалізації законодавства в сфері надання адміністративних послуг в умовах децентралізації. Зміни в законодавстві стосовно реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування громадян». Захід організовано в рамках Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: міські, селищні, сільські голови, їх заступники, профільні фахівці. Під час практикуму відбулось обговорення виконання органами місцевого самоврядування вимог з організації надання адмінпослуг безпосередньо виконавцями таких послуг та через адміністраторів ЦНАПів. Учасники засідання вивчали вимоги до інформаційних та технологічних карток, організацію взаємодії адміністраторів та суб’єктів надання послуг. Окрему увагу було приділено особливостям реєстрації місця проживання громадян, видачі паспорта у формі ID-картки та взаємодії ЦНАПів з територіальними органами Державної міграційної служби.
Під час практикуму учасники обмінялись досвідом з питань функціонування центрів надання адміністративних послуг та організації роботи адміністраторів з органами виконавчої влади.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)