Розпочався другий день практикуму з розробки законодавства та адвокасі для фахівців органів місцевого самоврядування

31 / Березень, 2017
Сьогодні в Асоціації міст України розпочався другий день практикуму з розробки законодавства та адвокасі для фахівців органів місцевого самоврядування на тему "земельні ресурси та комунальне майно". Навчальний захід організовано Асоціацією міст України разом з Парламентським офісом місцевого самоврядування в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)». 
До практикуму долучилися заступники голів та секретарі місцевих рад, керівники та спеціалісти структурних підрозділів органів місцевого самоврядування з питань земельних ресурсів та комунального майна.
Навчальний захід розпочався із "робочої групи" з питань напрацюванню проекту Порядку передачі у власність або в постійне користування співвласників багатоквартирних будинків земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, яку проводив директор Аналітичного центру АМУ Ярослав Рабошук.
            
Учасників сьогодні чекає багато цікавих лекцій - протягом другого дня практикуму вони ознайомляться з питаннями лобіювання корпоративних інтересів територіальних громад у законотворчому процесі, особливостями підготовки законопроектів, співпрацю з ВРУ та дізнаються про ВЕБ-інструментарій розробки законодавства на сайті АМУ. 
Вже сьогодні, після закінчення практикуму, учасники отримають сертифікати.
Нагадаємо, що другий рік поспіль в рамках проекту USAID ПУЛЬС Асоціація міст України спільно з Парламентським офісом місцевого самоврядування проводить серію навчальних заходів – практикумів з розробки законодавства для посадових осіб органів місцевого самоврядування. Мета – вивчення базових принципів законотворчої роботи та законодавчого процесу, отримання практичних знань і навиків з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів, ознайомлення з роботою Верховної Ради України. Учасники визначаються на конкурсній основі з числа місцевих посадовців з громад-членів АМУ, після проходження навчання отримують сертифікати.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)