Розвиток інклюзивного навчання та реформування освіти вивчали на практикумі у Черкаському РВ АМУ

25 / Червень, 2019
У Черкаському регіональному відділенні Асоціації міст України пройшов практикум із застосування законодавства на тему: «Реформування освіти. Нова українська школа. Розвиток інклюзивного навчання». Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: голови, заступники міських, селищних, сільських голів, секретарі рад, керівники та спеціалісти профільних управлінь та відділів місцевих рад Черкаської області та консультанти Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України.
На початку заходу учасників привітала виконавчий директор Черкаського РВ АМУ Віталіна Повісьмак-Євмина, яка ознайомила представників органів місцевого самоврядування з діяльністю Асоціації міст України.
Модератором практикуму виступила Марина Бакланова, заступник директора Департаменту освіти та гуманітарної Черкаської міської ради. Вона розповіла представникам громад про зміни у законодавстві в сфері освіти та про стан впровадження реформи «Нова українська школа» на місцевому рівні.
До виступів також долучилися Євген Степко, начальник управління освіти ДОГП Черкаської міської ради і Світлана Скляр, директор «Інклюзивно-ресурсного центру» Черкаської міської ради.
Учасники обмінялися досвідом та отримали відповіді на запитання в ході дискусії, яка відбулася в кінці практикуму.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)