Саме вам належить майбутнє наших міст і нашої країни, - О.Слобожан у листі до школярів, які створили макет «Smart City»

26 / Грудень, 2019
Учні другого класу Київської школи власними руками створили 3D макет "Розумне місто", змоделювавши місто своєї мрії (дивитись презентацію).
Також діти підготували відео, в якому розповіли, що місто мрії - це місто, де хочеться жити, де можна радіти життю, дихати свіжим повітрям, де є турбота про навколишній світ. Головну увагу вони приділили затишності та функціональності міського простору. Проектом "Розумне місто" передбачається, що в місті має бути доступний wi-fi, будинки мають бути оснащені смарт-технологіями та сонячними станціми, по місту курсуватимуть електромобілі, буде багато парків, озер, пляжів, пунктів переробки сміття, притулків для тварин.
 

 

Асоціація міст України, дізнавшись про такий цікавий та креативний проект, вирішила звернутися до його авторів з вітальним листом. 
У листі Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан наголосив, що цей проект є  цікавим, корисним та важливим, і що діти по суті розробили та презентували місто майбутнього.
«Хочу відмітити, що чимало  ваших мрій уже стають реальністю, і  наша  Асоціація багато робить для того, щоб українські міста були сучасними та комфортними, і щоб їх жителі були щасливими. Зростайте, навчайтеся і продовжуйте свої проекти! Адже саме вам належить майбутнє наших міст і нашої країни!», - зазначено у листі.
Окрім вітального листа від АМУ діти отримали тематичні стікерпаки, календарі та ручки з символікою АМУ.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)