29 / Листопад, 2018
29-30 листопада у Житомирі працює Секція АМУ з питань житлово-комунального господарства. Захід проводиться в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ. У роботі Секції беруть участь начальники управлінь та відділів з питань ЖКГ виконавчих комітетів місцевих рад, представники органів державної влади, експерти.
Відкрив засідання заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк. Він подякував учасникам, які через завантажений у опалювальний період графік, змогли взяти участь у Секції, щоб напрацювати спільну позицію громад та пропозиції щодо змін нормативно-правових актів галузі.
Заступник Криворізького міського голови, голова Секції АМУ з питань житлово-комунального господарства Олександр Катриченко підкреслив важливу роль АМУ у підтримці органів місцевого самоврядування. Зокрема, нагадав, що Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко запропонував чіткий план дій для вирішення проблеми теплопостачання, яку відчули багато міст України.
Аналітик АМУ з питань ЖКГ Олег Гарник поінформував учасників про проблеми сфери ЖКГ, а також перспективи та виклики, які стоять перед галуззю. Директор Департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Наталія Хоцянівська висвітлила питання економіки та тарифної політики в умовах законодавчих змін.
Учасники Секції обговорили проблеми теплопостачання міст, сфери ЖКГ та шляхи їх вирішення. Також вони дослідили досвід комунального підприємства «Житомирводоканал» залучення інвестицій в оновлення підприємства.
30 листопада учасники Секції відвідають КП «Житомирводоканал» та «Житомиртеплокомуненерго», де оглянуть модернізовані котельню та теплові мережі.
 
  
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)