01 / Листопад, 2016

Сьогодні почав роботу VIII Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Енергоефективність та відновлювана енергетика»

З вітальним словом на початку роботи  форуму виступив виступив Геннадій ЗУБКО, Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, який зокрема зазначив наступне:

"Україна взяла чіткий курс на подолання енергетичної залежності. Тому пріоритетами були і є скорочення споживання газу, його заміщення альтернативними видами палива та відновлюваними джерелами енергії, широке впровадження заходів з енергоефективності. Для цього в країні є значний потенціал. Його реалізація означатиме для України зменшення газової залежності, економічне зростання, створення нових робочих місць, додаткові надходження у місцеві бюджети, і головне - благополуччя українців!"

Під час першого дня роботи форуму будуть розглягнуті  питання розвитку відновлюваної енергетики та відповідно можливість залучення інвестицій у цю сферу. Родзинкою цього форуму є реалізація проекту "Investment HUB" – комунікаційної платформи для презентації інвестиційного потенціалу України та готових інвестиційних проектів «зеленої» енергетики.
 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)