Тема онлайн-практикуму Сумського РВ АМУ - розширення повноважень щодо управління комунальними ресурсами місцевого самоврядування +ВІДЕО

23 / Червень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
23 червня у Сумському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Розширення повноважень у сфері управління комунальними ресурсами органів місцевого самоврядування (земля, майно)». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Сумського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон".
Учасники: міські, селищні, сільські голови ОТГ, їх заступники, керівники та спеціалісти профільних управлінь та відділів.
Роботу практикуму відкрив виконавчий директор Сумського РВ Асоціації міст України Володимир Дериземля, який привітав учасників на наголосив на важливості якісного управління земельними ресурсами органів місцевого самоврядування.
  
Модератором заходу виступила старший партнер Адвокатського об’єднання «ЮРРАЙТ», лауреат Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2019» Міністерства юстиції України Валентина Нежевело.
На практикумі були розглянуті такі питання:
  • огляд законодавства в сфері оренди земельних ділянок, в тому числі державної та комунальної форми власності;
  • загальні засади та особливості укладення договору оренди землі; істотні умови договору оренди земельних ділянок;
  • зміна, припинення та поновлення договору оренди земельних ділянок;
  • особливості вирішення певних категорій спорів в сфері земельних відносин у судовому порядку.
Також під час онлайн-заходу модератор надала відповіді на питання, що цікавили представників громад.
 
 Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Сумського РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)