Тема онлайн-практикуму в Херсонському РВ АМУ - новели виборчого законодавства щодо місцевих виборів +ВІДЕО

07 / Серпень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
7 серпня у Херсонському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Зміни виборчого законодавства щодо місцевих виборів». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Херсонського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон".
Учасники: міські, селищні, сільські голови ОТГ, їх заступники, керівники та спеціалісти профільних управлінь та відділів.
Відкрила роботу практикуму та привітала його учасників Лариса Оленьковська, виконавчий директор Херсонського РВ АМУ.
 
Модератором заходу виступив експерт, голова Херсонської обласної організації Комітету виборців України Дементій Бєлий. У практикумі також взяли участь регіональні консультанти АМУ в Херсонській області.
Під час практикуму обгорювалися загальні засади та основні положення Виборчого кодексу: принципи і підходи до організації виборчого процесу, його особливості на місцевих виборах 2020 року. Окрема увага була приділена основним підходам до процедури висування кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови та в депутати місцевих рад, забезпеченню гендерної рівності в процесі формування органів місцевого самоврядування. Модератор також роз'яснив аспекти формування списку виборців, принципи формування територіальних виборчих комісій та забезпеченню їхньої діяльності.
Презентаційні матеріали практикуму «Зміни виборчого законодавства щодо місцевих виборів» (переглянути)
Під час заходу модератор надавав відповіді на питання, що цікавили представників громад. Численні питання охоплювали найбільш складні та проблемні моменти: головні процедури та новели у виборчому процесі, зокрема висуванні та реєстрації кандидатів; дотримання норм проведення передвиборчої агітації.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Херсонського​ РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)