27 / Березень, 2019

В рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується Асоціацією міст України спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) 30-31 травня 2019 року у місті Чернігові буде проведено засідання Секції  Асоціації міст України з питань місцевого економічного розвитку.

Учасниками Секції будуть представники понад 20 міст України. Засідання Секції буде організоване з метою аналізу реалізації Стратегії Асоціації міст України з місцевого економічного розвитку та законодавчої карти реформування галузі «Сталий економічний розвиток». Планується обговорити кроки, здійснені Асоціацією міст України для захисту інтересів громад на шляху до їх економічного зростання, ознайомитися із успішними практиками розвитку громад та розглянути механізми забезпечення створення додаткових робочих місць, залучення інвестицій, зростання податкових та неподаткових надходжень до місцевих бюджетів.

 Контактна особа в Асоціації міст України – Серебрянська Діна, експерт з місцевого економічного розвитку АМУ (роб. тел.: (044) 486 28 41, ел. пошта: d.serebryanska@auc.org.ua).

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)