У Києві за підтримки АМУ відбудеться конференція «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості»

30 / Жовтень, 2017
Академія праці, соціальних відносин і туризму спільно з Асоціацією міст України за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування проводять 8 грудня 2017 року у Києві науково-практичну конференцію  «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості».
Конференція проводиться в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування. Її мета – формування єдиного бачення напрямів муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів на основі співставлення позицій з цього питання влади, науковців та інститутів громадянського суспільства, зокрема, профспілок, об’єднань органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо.
До участі у заході запрошуються представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, науковці, громадські активісти, всі хто опікується питаннями успішного проведення муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів.
Передбачається видання збірника наукових праць учасників конференції.
Пропонуються такі тематичні панелі  конференції:
  • Науково-методологічні основи муніципальної реформи в Україні;
  • Напрями та пріоритети муніципальної реформи в Україні;
  • Роль інститутів громадянського суспільства у проведенні муніципальної реформи (національний та європейський виміри)
Для участі в конференції необхідно не пізніше 5 листопада 2017 року (включно) надіслати до оргкомітету конференції електронною поштою на адресу lanatsn@ukr.net :
  • заявку на участь (завантажити форму)
  • тези доповіді (для бажаючих) обсягом до 5 сторінок (завантажити зразок оформлення та вимоги). Аспіранти та здобувачі наукового ступеня подають тези з рецензією наукового керівника або з випискою про рекомендацію їх до публікації кафедри (відділу) відповідного навчального закладу чи наукової установи.
Місце проведення Конференції: Академія праці, соціальних відносин і туризму (м. Київ, вул. Кільцева дорога, 3а), Початок реєстрації учасників 8.12.2017 о 9.30.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)