У Миколаївському РВ АМУ вивчали методи залучення додаткових фінансових ресурсів на розвиток громад

21 / Серпень, 2019
21 серпня в Миколаївському Регіональному відділенні Асоціації міст України пройшов практикум із застосування законодавства на тему: «Залучення фінансових додаткових ресурсів як інструмент економічного розвитку громад». Захід проведено в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: сільські, селищні голови, секретарі сільських рад, старости та головні бухгалтери об’єднаних територіальних громад-членів Миколаївського РВ АМУ. 
Відкрила роботу практикуму та привітала учасників виконавчий директор Миколаївського РВ АМУ Тетяна Яблоновська. Вона ознайомила їх з діяльністю Асоціації міст України в рамках проекту «ПУЛЬС», зокрема щодо проведення заходів професійного розвитку та захисту інтересів громад.
Модератор практикуму - регіональний консультант Асоціації міст України з місцевого економічного розвитку Лариса Оленковська.
Під час практикуму розглядалися такі питання:
  • Джерела додаткових ресурсів на розвиток громад (державна допомога; проекти міжнародної технічної допомоги; місцеві конкурси та гранти)
  • Загальні вимоги для підготовки проектів (підготовка короткого та розгорнутого проекту)
  • Підготовка плану виконання проекту.
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)