У Верховній Раді України представникам громад-членів АМУ вручено нагороди до Дня місцевого самоврядування

02 / Грудень, 2019
2 грудня у Верховній Раді України відбувся захід з нагоди державного свята -  Дня місцевого самоврядування. Відкрив урочистості Голова Верховної Ради Дмитро Разумков: «Саме від вас залежить життя наших громадян... важливо, щоб ви і ми це добре розуміли. Ми зі свого боку, як Верховна Рада, як народні депутати України, представники та голови комітетів, усіляко будемо допомагати вам у цьому напрямку. І перед нами з вами дуже , виклик цього та наступного року - це завершення децентралізації». 
З вітальними словами до всіх пристуніх звернулися перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак.
На заході були присутні Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко, Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, директор Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) Ігор Парасюк.
Під час виступу у Верховній Раді з нагоди Дня місцевого самоврядування Віталій Кличко зазначив: «Суспільство, муніципальна громадськість, європейські інститути  відчувають потребу у визначенні конкретних термінів виконання основних завдань реформи. І сьогодні ми вважаємо своїм найважливішим завданням максимальне сприяння ефективній реалізації ключових напрямів реформи децентралізації» (читати більше).
У ході урочистостей Голова Верховної Ради Дмитро Разумков нагородив відзнаками парламенту представників місцевого самоврядування.
Асоціація міст України вітає всіх нагороджених!
За клопотанням АМУ відзнаками Верховної Ради України та Голови Верховної Ради України було нагороджено посадових осіб органів місцевого самоврядування України, які внесли суттєвий вклад в розбудову і розвиток місцевого самоврядування в Україні:
Почесною Грамотою Верховної Ради України:
Бойченка Вадима Сергійовича – Маріупольського міського голову;
Надала Сергія Віталійовича – Тернопільського міського голову;
Пустовіта Григорія Олександровича – в.о. Луцького міського голови.
Грамотою Верховної Ради України:
Джуру Роксолану Олександріву – Бурштинського міського голову (Івано-Франківська обл.);
Джуся Станіслава Васильовича – Глобинського міського голову (Полтавська обл.);
Зеленського Сергія Володимировича – Лозівського міського голову (Харківська обл.);
Коханевич Тетяну Михайлівну – заступника Клесівського міського голови (Рівненська обл.);
Цінним подарунком Голови Верховної Ради України:
Волуйка Романа Тарасовича – Гайворонського міського голову (Кіровоградська обл.);
Казновецького Романа Володимировича – Ланівецького міського голову (Тернопільська обл.);
Красницького Олександра Петровича – Піщанського міського голову (Полтавська обл.).
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)