14 / Грудень, 2016

      14 грудня 2016 року у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулось засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проекту Закону «Про освіту» (реєстр. № 3491-д від 04.04.2016; народні депутати України) під головуванням помічника-консультанта народного депутата Олександра Співаковського, експерта Реанімаційного пакету реформ (група освіта-наука) Олени Панич.

      На розгляд було винесено питання щодо завершення доопрацювання І розділу законопроекту. До роботи було залучено науковців, представників Міністерства освіти і науки України, навчальних закладів та експертів у галузі. Від Асоціації міст України участь взяла аналітик Центру аналізу та розробки законодавства Людмила Мозгова.

      Учасники робочої групи завершили доопрацьовувати І розділ законопроекту, окрім статті 7, що регулює питання про мову освіти.

      До роботи групи долучився Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, народний депутат України Володимир Співаковський, який зауважив, що закон не має залежати від прізвищ, а повинен працювати, як система.

       На цьому тижні робоча група планує зібратись ще двічі.

Центр аналізу та розробки законодавства

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)