Учасники Чернівецької регіональної платформи обговорили перспективи реформи місцевого самоврядування

28 / Жовтень, 2019
25 жовтня у Чернівецькому регіональному відділенні Асоціації міст України відбулося засідання регіональної платформи з діалогу щодо вироблення політики в сфері місцевого самоврядування на тему: «Законодавчі ініціативи щодо удосконалення реформ з децентралізації  влади, адміністративно-територіального устрою та проблемні питання формування бюджету на 2020 рік». Захід проведено в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
В засіданні платформи взяли участь народний депутат України Георгій Мазурашу, керівники громад Чернівецької області, представники місцевого самоврядування області, Чернівецької ОДА.
Голова Чернівецького регіонального відділення, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук поінформував учасників заходу про результатами зустрічі членів Правління Асоціації міст України з Прем’єр–міністром України Олексієм Гончаруком та представниками Уряду.
Під час засідання розглядалося три блоки питань: реформа адміністративно-територіального устрою України, удосконалення законодавства в частині децентралізації та проблемні питання для життєдіяльності органів місцевого самоврядування внаслідок прийняття бюджету 2020 року. За підсумком роботи платформи були ухвалені звернення до центральних органів влади України. Також голови громад передали у парламент пропозицію звернутися до Бюджетного комітету Верховної Ради України з проханням врахувати поправки АМУ до законопроекту про бюджет країни на наступний рік.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)