18 / Грудень, 2020
16 грудня Кабінет Міністрів України прийняв рішення спрямувати 490 млн грн на придбання шкільних автобусів, за умови співфінансування місцевими бюджетами. Необхідні для цього кошти виділені за рахунок розподілу резерву освітньої субвенції (161,9 млн грн) та перерозподілу залишків за окремими бюджетними програмами Міністерства освіти і науки України (328,1 млн грн).
Цих коштів вистачить на придбання щонайменше 255 шкільних автобусів.
Розпорядженням також встановлено порядок використання субвенції за умови співфінансування з місцевих бюджетів, зокрема:
► не менше як 30% – для закладів, що фінансуються з обласних бюджетів та бюджетів міських територіальних громад, з чисельністю населення понад 40 тис. осіб ( на 1 січня 2020 р.);
► не менш як 10% – для закладів, що фінансуються з бюджетів міських територіальних громад, з чисельністю населення менше за 40 тис. осіб ( на 1 січня 2020 р.) селищних територіальних громад, сільських територіальних громад;   
► не менш як 5% – для закладів, розташованих у селах (селищах), що мають статус гірських населених пунктів, та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.
Також визначено черговість придбання шкільних автобусів за рахунок субвенції:
► для опорних закладів з чисельністю учнів не менше як 200 осіб;
► для опорних закладів з меншою чисельністю учнів, що є чи будуть оптимізовані впродовж 2021 року;
► для інших закладів загальної середньої освіти з чисельністю учнів від 100 осіб, що є, або будуть оптимізовані у 2021 році.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)