22 / Червень, 2020
Продовжується серія вебінарів «Робота молодіжних рад в режимі онлайн». Практичний досвід роботи з молоддю в ОТГ буде корисним для тих, хто з нею працює або планує працювати. Онлайн-заходи проводяться в рамках реалізації проєкту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджує Асоціація міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Наступний вебінар відбудеться 25 червня 2020 року об 11 годині. Тема - «Від залучення до патнерства - секрет дієвої комунікації з молоддю». Під час заходу учасники обговорять те, чому молодіжна рада – незамінний інструмент залучення на місцевому рівні, а також які кроки необхідно зробити  для ефективної взаємодії з молоддю та де шукати лідерів змін. Зокрема, буде презентована карта найактивніших учасників серії вебінарів, які готові будувати горизонтальні зв'язки та дієві практики, які можна впроваджувати у малих громадах.
Окремо будуть представлені історії успіхів молодих людей з різних громад. Історії про такі ініціативи та портрети молоді можна надсилати на електронну пошту v.kostuk@ukr.net.
 
Реєстрація на вебінар (до 24 червня включно) за лінком: https://cutt.ly/RyWpQuk
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)