Володимир-Волинський відсвяткував День міста

29 / Липень, 2019
27 липня Володимир-Волинський відсвяткував День міста – цього року йому виповнився 1031 рік. В урочистостях взяв участь Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та в.о. Виконавчого директора Волинського Регіонального Відділення Асоціації міст України Мар’яна Конончук.
О.Слобожан відвідав зустріч міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка з гостями свята – представниками делегацій із міст-побратимів з Польщі, Німеччини та керівником відділу особливого руху Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку Пьотром Матусяком, а також представниками місцевого самоврядування з Волинської, Житомирської та Рівненської областей.
П.Саганюк відзначив, що Асоціація міст України допомагає працювати міській громаді Володимира-Волинського та відстоює інтереси всього українського самоврядування. Міський голова також розповів про здобутки реформи місцевого самоврядування, зокрема наголосив, що Володимир-Волинський – друге місто на Волині після обласного центру, яке має реверсну дотацію, а це приблизно 10 мільйонів гривень щороку.  
Після зустрічі відбулося покладання квітів до обеліску Слави і дошки Пам’яті загиблим воїнам АТО та урочистим відкриттям Дня міста у сквері біля історичного музею.
За ініціативи Волинського РВ АМУ Володимиру-Волинському було вручено Свідоцтво члена Волинського РВ Асоціації міст України», яке посвідчує, що з 1996 року місто користується всіма правами та привілеями громади-члена Асоціації міст України.
Виконавчий директор АМУ О.Слобожан привітав жителів міста:
Шановна громадо, пане голово, від імені понад 800 муніципалітетів України, Асоціації міст України вітаю вас зі святом. Бажаю наснаги в роботі та постійного задоволення від життя. Хай Бог оберігає вас, ваше місто, міського голову та його команду!
Він також вручив громаді у подарунок ляльку-мотанку – український символ добробуту та злагоди.
Після офіційної частини відбувся концерт та відкриття інсталяції «Я люблю Володимир-Волинський».
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)