17 / Жовтень, 2019
16 жовтня 2019 року під час засідання Кабінету Міністрів України обговорювалось питання наближення адміністративних послуг до населення. Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук наголосив на необхідності об'єднання в одну мережу центрів надання адміністративних послуг, сервісних центрів МВС та "прозорих офісів" Мінсоцполітики, адже вони мають на меті одне завдання – надання послуг населенню.
Участь у засіданні взяв Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Асоціація міст України як захисник інтересів органів місцевого самоврядування наголошує, що кожен житель громади має мати доступ до усіх публічних послуг. Зокрема, це передбачено у Стратегії АМУ у сфері «Електронне врядування та публічні послуги» (читати Стратегію).
Кожного року Асоціація міст України до Дня діалогу з владою готує і надсилає профільним Міністерствам перелік проблемних питань органів місцевого самоврядування та шляхи їх вирішення у відповідних сферах. Так, у червні 2019 року АМУ направила проблемні питання органів місцевого самоврядування та пропозиції щодо їх вирішення у сфері адміністративних послуг та електронного врядування (читати більше).
 
Раніше О.Слобожан, акцентуючи на важливості надання якісних послуг, під час виступу на пресконференції в Українському кризовому медіа-центрі наголошував: «Концепція реформування місцевого самоврядування передбачає, що реформа полягає не у кількості об’єднаних громад, а у формуванні спроможних органів місцевого самоврядування, які можуть надавати якісні послуги населенню».
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)