27 / Липень, 2018

26 липня 2018 на черговому засіданні Уряду було розглянуто ряд важливих напрацювань Міністерством екології та природних ресурсів, а саме: запроваджується процедура електронних торгів ліцензіями на користування надрами, передусім газовидобутку, а також формалізує рішення щодо запуску роботи Фонду енергоефективності.

 «Наша мета - відкрити геодані, дати можливість приходити бізнесу на основі прозорих аукціонів і добувати газ, аби ми відмовилися від імпорту. Як відмовимося - знизимо ціни і не будемо перебувати під впливом імпортних цін» - сказав Глава Уряду Володимир Гройсман.

Одночасно, наголосив, що Уряд схвалює рішення щодо остаточного запуску роботи Фонду енергоефективності – ключового інструменту політики ефективного споживання ресурсів і, відтак, економної їх оплати.

 Довідково: За інформацією Держгеонадр, початкова вартість ліцензій на підготовлені 44 ділянки – близько 3 млрд грн, а загальна площа земельних ділянок – понад 13 тис. кв. км. Як наголосив Глава Уряду, наразі важливо провести всі підготовчі роботи, аби розпочати аукціони максимально швидко.

 

Більш детальніше за посиланням

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)