Баштанська ОТГ придбала автогрейдер

Баштанська об'єднана територіальна громада придбала новий сучасний автогрейдер вартістю майже 2,5 млн грн. Техніку для комунального підприємства "Добробут" придбано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ. 
Голова Баштанської громади зазначає, що така техніка в історії існування комунального господарства міста з’явилася вперше. Автогрейдер призначений для виконання великих обсягів землерийно-профілювальних робіт при утриманні доріг. Грейдер відрізняється високим рівнем прохідності в складних дорожніх і кліматичних умовах.
Спеціалізована техніка раніше не була у вжитку, виконана в стандартній комплектації, відповідає державним стандартам та екологічним нормам. Грейдер обладнаний комфортабельною кабіною зі зручним робочим місцем оператора, оснащений системою вентиляції.
В громаді відзначають велику потребу у використанні такої техніки - для виконання ремонтів ґрунтових доріг між населеними пунктами громади що згодом неодмінно передадуть у розпорядження громад, а також для прибирання снігу взимку на центральних вулицях і проїздах міста.
 
Область: 
Миколаївська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)