Нові комунальні автобуси у Кропивницькому

Управління транспорту та економіки міськради Кропивницького працюють над покращенням транспортної мережі міста.
За рахунок міського бюджету для КП "Електротранс" придбано 10 нових автобусів середньої місткості. Транспорт облаштований для потреб осіб із інвалідністю, загальна пасажиромісткість  - 72 особи.
Найближчим часом для водіїв комунальне підприємство проведе навчання для належного виконання службових обов'язків, в тому числі й для поводження із людьми з особливими потребами.
Планується, що на маршрути нові автобуси вийдуть в серпні. На сьогодні вони зареєстровані й отримали всі дозвільні документи. Однак відповідно до законодавства автобус повинен пройти конкурс на перевезення пасажирів. Це стосується як приватних перевізників, так і комунальних підприємств.
За два роки місто вже придбало 30 одиниць транспорту. Це стало можливим завдяки бюджетній децентралізації і поверненню підприємства із приватної власності у комунальну, як того вимагала громада.
Закупівля нових тролейбусів і автобусів – це тільки перший крок, наступний - модернізація тролейбусного господарства. У планах створення 25 км електромережі та придбання ще 20-30 тролейбусів. Попередня вартість проекту 280 млн грн, його фінансування сподіваються отримати від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). 
 
Область: 
Кіровоградська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)