Перший на Донеччині маслопереробний завод з'явиться у Покровській громаді

До середини 2018 року у м. Покровськ, яке входить до Асоціації міст України, планується введення в експлуатацію першого на Донеччині комплексного агропромислового підприємства, що включає елеватор з об'ємом зберігання зерна до 40-60 тисяч тонн і маслопереробний завод.
Перспектива стосується не тільки Покровська, а й всієї майбутньої Покровської ОТГ, до якої увійдуть і сільські території. «Щоб громада розвивалася, необхідно створювати нові підприємства і робочі місця, - зазначив Покровський міський голова Руслан Требушкін. - У нас є великі фермерські господарства, які виробляють багато продукції, але продають її сировиною. У всьому світі це переробляється в замкнутому циклі: від вирощування сировини до отримання готової продукції та її продажу. Напевно, мало хто знає - у нас в місті будується елеватор для зберігання зерна і насіння соняшнику. Протягом двох-трьох років обсяг складованої там сировини буде збільшуватися з 12-20 до 60 тисяч тонн. Крім цього, в місті Покровськ (Покровська міська рада Донецької області) буде єдиний в регіоні маслопереробний завод з унікальним обладнанням. Вироблене на ньому масло можна буде продавати по всьому світу».
За словами Руслана Требушкіна, комплекс будується в рамках інвестиційного проекту. Загальні будівельні роботи планується завершити протягом декількох місяців, і завод може запрацювати вже влітку - до початку збору нового врожаю.
Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)