У Сергіївській громаді інвестор збудує сонячну електростанцію

Сергіївська об'єднана територіальна громада надасть інвестору ділянку площею 10 га під будівництво сонячної електростанції потужністю 5 МВт.
Для реалізації проекту керівництво вже знайшло інвестора. СЕС буде розташована на ділянці недалеко від будівлі Сергіївської сільської ради. 
Під будівництво сонячної станції планується віддати ще одну земельну ділянку у селі Качановому, що входить до складу ОТГ.
«Інвестора знайшли, але ця ділянка знаходиться за межами населеного пункту, - пояснює голова Сергіївської ОТГ Ігор Лідовий. - У листопаді у комунальну власність об'єднаної територіальної громади буде передано землю за межами населених пунктів, і ми зможемо її виділити». 
Земельні ділянки зацікавили інвесторів, бо поряд знаходяться великі підстанції, пояснює Ігор Лідовий. «Компанії, які побудують сонячні станції, зареєструються у ОТГ як підприємці. Це буде суттєвий дохід до бюджету громади», - наголошує він.
Громада також шукає інвесторів для використання приміщень, які перейдуть у комунальну власність. У ангарі колишньої тракторної бригади підприємець готовий побудувати пелетний завод. Викуплено пустий магазин у селі Сергіївка, в якому буде зроблено міні-пекарню та працевлаштовано 6 осіб.
 
Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)