У школі Баштанської ОТГ на Миколаївщині відкрито сучасний комп’ютерний клас

На сьогодні Христофорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів забезпечує здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти дітей. У закладі укомплектовані й діють 11 класів. Вивчення інформатики в школі розпочинається з другого класу. Теперішня галузева інформаційна система у закладі не відповідала вимогам сучасності, адже комп’ютерний клас було встановлено ще у 2006 році. У сфері освіти у час технологічного прогресу особливе місце займає програмування. Програми змінюються, ускладнюються. Встановлення сучасних програм на застарілі комп’ютери стало неможливе. Це негативно впливало на отримання дітьми якісних знань, навчання новітнім технологіям яких потребує нове покоління.
Для класу інформатики було придбано 14 комп’ютерів та потужний модем, забезпечено доступ до глобальної комп’ютерної мережі Інтернет. Загальна вартість проєкту склала майже 150 тис. грн на умовах співфінансування з обласного та міського бюджетів.
Оновлений комп’ютерний клас дуже потрібний для самореалізації учнів, їх роботи у комфортних умовах, крім того, є необхідним для підтримки та впровадження інноваційних методів навчання. Проєкт надасть можливість покращити матеріально-технічну базу школи, забезпечить належний процес навчання дітей роботі з комп’ютером та в мережі Інтернет.
 
Область: 
Миколаївська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)