Великокопанівська громада на Херсонщині придбала житло для сиріт

Завдяки створенню ОТГ бюджет громади збільшився – з’явилися кошти на розвиток і на соціальні потреби. Так громада реалізувала важливий соціальний проект: за кошти місцевого бюджету  - 1,1 млн грн  - придбано квартири для чотирьох сиріт. Слід зазначити, що це не «малосімейки», а великі квартири.
Серед тих, хто отримав нове житло 17-річна ліцеїстка Олена та її 23-річний брат, власник особистого селянського господарства, Олексій. Вони отримали справді казковий новорічний подарунок у вигляді п’ятикімнатних апартаментів із двома окремими входами, просторим двором, гаражем і теплицею. Можна хоч одразу створювати родини, заводити дітей і жити з комфортом — місця вистачить усім. Проте нові власники оселі у такий подарунок спочатку просто… не повірили.
— Попри те, що Олексій з Оленою мешкали у будиночку покійної бабусі, де разом із ними тіснилися ще дві родини, їх довелося умовляти прийняти нове житло. Олексій уперто не вірив, що за нинішніх часів їм хтось щось може дати безкоштовно. Але, коли переконався, що все чесно, погодився. Під час урочистого вручення ключів настільки розчулився, що зі сльозами на очах лише вимовляв одне й те саме слово: «Дякую…дякую…», - розповідає голова ОТГ Валентина Костенко.
Громада впевнена: тепер у Великих Копанях додасться хороших господарів. А наступного року в ОТГ планують купити ще кілька квартир для сиріт, адже їх тут у черзі на житло три десятки.
Область: 
Херсонська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)