Веселівська ОТГ готова до впровадження медичної реформи

Медичну реформу розпочато: закон про медреформу 31 грудня 2017 року підписав Президент, Уряд ухвалив ключові документи. Отже, з 1 січня цього року стартував перший етап реформування. Первинна медична допомога на рівні сімейний лікар-пацієнт буде здійснюватися безкоштовно. Загальний список медичних послуг і допомоги, безкоштовної для населення, діятиме по всій країні.
Веселівська громада розпочала підготовку до втілення першого етапу медичної реформи заздалегідь. Так, відремонтовані сільські амбулаторії та ФАПи. За активної допомоги консультантів Запорізького регіонального відділення АМУ розроблений бюджет громади на 2018 рік. Крім того, отримані та використані стовідсотково субвенції на розвиток громади.
Велике значення для веселівців має придбання за рахунок державної субвенції чотирьох медичних автомобілів – трьох машин класу люкс та одного автомобілю класу комфорт марки Sens. Авто, якими користуватимуться сімейні лікарі, укомплектовані допоміжними приладами та приборами у сумках та укладках. Завдяки цьому значно підвищується якість і рівень надання медичної допомоги жителям громади, особливо в порівнянні з минулими роками, коли лікарі мандрували «дворами» та сільськими шляхами на велосипедах, чи навіть пішки.
Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)