Воскресенська ОТГ почала ремонт і будівництво доріг власними коштами

Центральні шляхи Воскресенської ОТГ є часткою головних магістралей, що з’єднують південний портовий вузол країни – Бердянськ, з обласним центром і далі, на Київ. Саме ці ділянки доріг знаходяться в жахливому стані. 
Минулоріч громада розпочала ремонт дороги в с. Кінські Роздори на умовах співфінансування з облавтодором, на що ОТГ виділила понад півмільйона гривень.
Цього року громада вирішила наводити лад в дорожньому господарстві самотужки. Після Різдва у центрі с.Воскресенка розпочато ремонтні роботи дороги.  Донедавна ця дорога була у вкрай незадовільному стані.  Голова Воскресенської ОТГ Микола Гузій каже: «Добрі дороги – це зовсім інша якість життя для мешканців громади. Адже це полегшує надання їм послуг, сприяє безпеці і охороні здоров’я, це прискорить прибуття пожежників чи медиків. Хочу підкреслити, що без утворення ОТГ цих доріг не було би ще довго, тому що  для їхнього ремонту ми би не мали ні права, ні можливостей».
Ремонт доріг в Воскресенській громаді є одним із пріоритетів, тому в планах на 2018 – відремонтувати всі головні та другорядні шляхи.   
Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)