Вуличні тренажери, новий сміттєвоз, перемоги в конкурсах - в Піщанській ОТГ на Полтавщині підсумували роботу за рік

У Піщанській об’єднаній територіальній громаді підбили підсумки проведеної роботи у 2017 році. Про досягнення громади розповів Василь Компанієць, заступник голови Піщанської ОТГ: " За рік, що минув в ОТГ з’явилися нові дитячі майданчики, вуличні тренажери, проведений капітальний ремонт низки приміщень, закуплена нова техніка для комунального господарства тощо".

Протягом 2017 року у громаді:

 

  • облаштували майданчик із вуличними тренажерами в селі Піщаному;
  • провели капітальний ремонт окремих приміщень амбулаторії в селі Піщаному;
  • за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури реалізується проект «Реконструкція Піщанського центру культури і дозвілля»;
  • отримали перемогу в обласному конкурсі з проектом «Підвищення рівня освіти в навчальних закладах Піщанської об’єднаної територіальної громади засобами новітніх інформаційно-комунікативних технологій» та придбали 21 інтерактивну дошку для трьох навчальних закладів громади; 
  • зробили капітальний ремонт приміщень дитячого навчального закладу «Ластівка»;
  • на території дошкільного підрозділу Гориславського й Кривушівського НВК встановили сучасні дитячі майданчики.

Окрім того, Піщанська ОТГ здобула перемогу у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку «Термомодернізація Піщанської гімназії».

У Піщанській ОТГ впроваджується модель адміністрування надання соціальних послуг із соціальної підтримки населенню Піщанської ОТГ. У вересні 2017 року створено відділ соціального захисту та захисту прав дітей.

Серед іншого варто виділити участь у важливих для життя громади проектах.

Зокрема, у рамках проекту ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, у Піщанській ОТГ проведено практикум щодо вкрай важливої для об’єднаних громад теми про порядок отримання та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури. На заході були присутні представники сільських, селищних, міських та рад ОТГ Полтавської області, консультанти проекту ПУЛЬС.  Також Піщанська ОТГ бере участь у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад, який проводить АМУ в рамках проекту ПУЛЬС.  Нині уже відбулося три засідання робочої групи, одне засідання з представниками малого і середнього підприємництва, провели SWOT-аналіз громади, визначили сильні, слабкі сторони, можливості, загрози, місію та бачення Піщанської громади, провели анкетування серед 378 жителів громади.

 

Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)