Загони сприяння поліції працюють у Городоцькій громаді

Питання безпеки та її організації для громад завжди стоїть чи на першому місці. З цією метою в ОТГ створюються різні структури та громадські організації, які цілями своєї діяльності вбачають сприяння діяльності органів правопорядку.
У Городоцькій міській ОТГ на добровільних засадах утворено громадське об'єднання «Загони сприяння поліції». Мета діяльності ГО -  сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій, взаємодії з працівниками міського комунального підприємства та санітарно-екологічним інспектором міста щодо обстеження та виявлення незаконних врізок у водомережу, дотримання санітарно-екологічних норм жителями та підприємствами, установами і організаціями Городка.
Як зазначає голова формування, на сьогоднішній день до складу загону входить 35 осіб, які згідно з графіком щотижнево проводять профілактичні рейди – обстеження на території міста.
Консультант з юридичних питань проекту «ПУЛЬС» при Хмельницькому РВ АМУ Дмитро Василенко наголошує, що участь громадськості у становленні безпеки території надзвичайно важлива, адже вона формує усвідомлення відповідальності за спільноту та дотримання її правил у всіх учасників громади. За його словами, з метою запобігання злочинам та профілактики дрібних правопорушень, а також насильству у сім’ї, на Хмельниччині успішно працює проект «Інститут соціальних перемовників». Він спрямований на підготовку фахівців, які будуть попереджувати злочини та правопорушення у громадах, в яких проживають, що дасть позитивний ефект, адже вони не будуть посадовими особами, а сусідами чи авторитетними у селі чи селищі людьми, до яких дослухатимуться оточуючі. 

 

Область: 
Хмельницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)