Новини

Реалізація ЕПП «єВідновлення» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 р. № 381 була темою вебінару «Послуга «єВідновлення»: перша практика», проведеного 06 червня 2023 року Асоціацією міст України за експертної підтримки Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні». У вебінарі взяли участь майже 500 представників органів місцевого самоврядування з усіх областей України.

Правління Асоціації міст України звернулось до Президента України Володимира Зеленського в зв’язку з його словами про проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності», реєстр. No 5655 від 11.06.2021, на прес-конференції 06.06.23.

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ), оголошує конкурс на заміщення вакантної посади експерта з питань соціального захисту та соціальних послуг.

Умови роботи: повний робочий день, місце роботи - офіс АМУ в м. Києві.

Після проведеного опитування серед громад-членів щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення системи оподаткування місцевих податків і зборів в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» реєстр.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)