Новини

Делегація Асоціації міст України взяла участь у Саміті «Світ для України 2023», який відбувся 28-29 вересня 2023 року в м. Жешув (Польща).
Захід був присвячений наданню допомоги Україні, цьогорічним його гаслом стало "Шлях до свободи та відновлення".
Саміт об’єднав понад 1500 учасників, серед яких лідери гуманітарного реагування, бізнес-ініціатив, урядовців та представників місцевого самоврядування, роботу яких висвячували понад 50 журналістів світових медіа.

29 вересня 2023 року на засіданні Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Ярослав Рабошук, Керівник Аналітичного центру Асоціації міст України, звернув увагу народних депутатів на необхідності збереження «військового» ПДФО в місцевих бюджетах та представив пропозицію Асоціації міст України, яка максимально ефективно забезпечує Об’єднані сили Збройних сил України та зберігає в місцевих бюджетах весь «військовий» ПДФО

19 вересня 2023 року Уряд затвердив постанову  №1023 «Деякі питання надання коштів спеціального фонду освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році», яка передбачає фінансування реформи «Нова українська школа» в розмірі 473,3 млн грн на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)