6 грудня у Всеукраїнському уроці місцевого самоврядування АМУ візьмуть участь 237 навчальних закладів з усієї України (+перелік)

05 / Грудень, 2016

6 грудня 2016 року о 12.30 в переддень відзначення Дня місцевого самоврядування Асоціація міст України в рамках проекту ПУЛЬС проводить Всеукраїнський урок місцевого самоврядування.

Захід спрямовано на підвищення іміджу місцевого самоврядування серед громадян, поширення ідей децентралізації та побудові діалогу між владою та учнями-старшокласниками з навчальних закладів усієї України.

Урок проходитиме у веб-форматі. До участі в он-лайн уроці виявили бажання долучитися 233 шкіл (а це більше 12000 учнів) з усієї України. Список навчальних закладів (оновлено)

Планується участь у заході Віце-премʼєр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України України Геннадія Зубка та Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка, Виконавчого директора Асоціації міст України Мирослава Пітцика. Учасники Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування зможуть ставити запитання до представників влади у режимі он-лайн.

На сайті АМУ буде забезепечно он-лайн трансляцію заходу.

Всеукраїнський урок місцевого самоврядування Асоціації міст України триватиме з 12:30 до 14:00 год.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)