Актуальні питання містобудівного законодавства обговорили у Луцьку

01 / Грудень, 2016

В рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, у Луцьку відбувся практикум із застосування законодавства «Актуальні питання містобудівного законодавства. Особливості отримання і виконання повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю».

Виконавчий директор Волинського РВ АМУ у Волинській області Богдан Самойленко розповів про продовження плідної співпраці із представниками громад. Представник Асоціації наголосив, що подібні практикуми відбуваються у регіональному відділенні систематично, адже вони є дієвим інструментом, який дозволяє донести інформацію, проконсультувати та роз’яснити норми законодавства у сфері архітектурно-будівельного контролю.

Модератором заходу виступив експерт Анатолій Мацьківський. Він познайомив присутніх із реальним станом справ в актуальних питаннях містобудівного законодавства. Під час практикуму присутні поспілкувалися про систему містобудування в Україні, особливості містобудівного законодавства в Україні та нормативні документи у сфері містобудування. Учасники практикуму обговорили повноваження органів місцевого самоврядування у сфері містобудування - права, обов’язки та відповідальність.

Наприкінці заходу учасники практикуму обговорили особливості отримання і виконання повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю.

Присутні юристи, представники архітектурної інспекції та органів місцевого самоврядування обмінялися досвідом та змогли поставити питання модератору заходу під час загальної дискусії.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)