«АМУ – один із кращих лобістів інтересів територіальних громад у Верховній Раді та Кабміні», –Устилузький міський голова Віктор Поліщук

16 / Червень, 2017
У червні 2017 року виповнюється 25 років Асоціації міст України. Ми звернулися до  сільських, селищних та міських голів з проханням висловити свою думку щодо ролі АМУ у розвитку місцевого самоврядування в нашій країні, становленні спроможних громад.
На наші запитання відповідає Віктор Поліщук, Устилузький міський голова (Волинська область):
Як змінилася АМУ за чверть століття?
– За 25- річну  діяльність АМУ перетворилася на одного із  кращих лобістів інтересів  територіальних громад  у Верховній Раді та Кабінеті Міністрів України, органах державної влади. ЇЇ діяльність відзначається швидкістю дій на вирішення складних проблем органів місцевого самоврядування.
Назвіть три головні риси АМУ.
– АМУ визначає високий професіоналізм її працівників у розробці законодавчої бази для органів місцевого самоврядування з    врахуванням їх інтересів.  АМУ -  це ніби «швидка допомога», яка вчасно та якісно надає інформаційну, організаційну та консультативно-експертну допомогу своїм членам. АМУ - це рушійна сила  у розвитку громадянського суспільства в Україні. 
Які переваги має орган місцевого самоврядування, який входить до АМУ?
– Членство в АМУ дає її учасникам отримати ряд переваг, які сприяють ефективній діяльності ОМС. Однією із найважливіших переваг є унікальна нагода бути членом середовища спілкування і обміну досвідом професійної   спільноти територіальних громад.
Чи виправдовує сьогодні АМУ покладені на неї надії?
– На даний час АМУ  допомагає  територіальним громадам  узгоджувати позицію між собою та у діалозі із центральною владою говорити «єдиним голосом».
Чого б ви побажали Асоціації на майбутнє?
– Бажаю АМУ плідної співпраці з усіма містами України,   вдалих проектів на благо розвитку територіальних громад.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)