АМУ підтримує схвалений Урядовим комітетом Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям в регіонах Україн

31 / Серпень, 2017
Сьогодні на засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності за підтримки Асоціації міст України було схвалено проект Постанови КМУ «Про затвердження Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям в регіонах України».
Нагадаємо, що Верховна рада України 13 липня 2017 року внесла зміни до Державного бюджету України на 2017 рік, доповнивши його новою бюджетною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» у розмірі 270 млн грн. Головним розпорядком є Мінрегіон.
Відтак схвалення Порядку використання цих коштів надасть доступ органам місцевого самоврядування до додаткових ресурсів у 2017 році.
Відповідно до Порядку, кошти спрямовуватимуться на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт, в тому числі, виготовлення проектної документації) футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям. Відбір проектів буде здійснювати комісія утворена Мінрегіоном. Під час відбору перевага буде надаватись проектам, які мають співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел.
 
Асоціація міст Україна вдячна Мінрегіону за активний пошук ресурсів для підтримки розвитку територіальний громад та сподівається на прийняття проекту Постанови на найблищому засіданні Уряду.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)