АМУ продовжує співпрацю з Федерацією канадських муніципалітетів у рамках проекту ПРОМІС

18 / Травень, 2017
18 травня Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан зустрівся з делегацією Федерації канадських муніципалітетів, під час якої було підписано щорічну угоду про партнерство Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів щодо спільної програми «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).
Угоду про партнерство підписали заступник Виконавчого директора АМУ Валерій Баранов та директор програми ПРОМІС Олександр Кучеренко. Крім того, було затверджено Робочий план співпраці до 31 березня 2018 року.
АМУ та ФКМ продовжать співпрацю щодо реалізації спільної програми, спрямованої на зміцнення муніципального сектору в Україні шляхом підвищення спроможності 16 українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримки процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національного рівнях. Як було зазначено під час зустрічі, у рамках проекту ПРОМІС планується реалізувати ініціативи для створення центрів місцевого розвитку на базі регіональних відділень АМУ, розпочнеться впровадження оновленої стратегії гендерної рівності. Зокрема у містах-членах АМУ буде профінансовано 10 ініціатив гендерної рівності. Нещодавно створена Секція з питань екологічної збалансованості розпочне впровадження Стратегії з екологічної збалансованості. Проект ПРОМІС продовжить процес комунікації та управління знаннями, а також займатиметься розповсюдженням результатами передового досвіду та історій успіху.
Крім того, під час зустрічі обговорювалися питання функціонування Автоматизованої системи муніципальної статистики (АСМС), а також плани щодо проведення Українського муніципального форуму.
Нагадаємо, впровадження проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) розпочалося у березні 2015 року.
 
    

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)