АМУ вчергове привернула увагу Уряду до необхідності запровадження місцевої поліції

19 / Травень, 2017
За пропозицією Асоціації міст України 17 травня під час засідання Урядового комітету повернуто на доопрацювання МВС проект розпорядження Кабінету Міністрів України  «Про затвердження  плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку органів внутрішніх справ України та Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ». Позицію Асоціації міст України на засіданні Уряду представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.   
Стратегією розвитку органів внутрішніх справ України передбачено, що частина функцій з підтримки правопорядку (патрулювання в громадських місцях, контролю за дотриманням правил торгівлі та паркування транспортних засобів тощо) буде передана місцевій (муніципальній) поліції, утвореній за рішенням органів місцевого самоврядування, яка буде утримуватися за їх рахунок. Але запропонований план не містив заходів щодо запровадження місцевої (муніципальної) поліції.
Асоціація міст України запропонувала доопрацювати проект розпорядження з урахуванням положень законопроекту № 2890 від 18.05.2015 «Про муніципальну варту», а також просить сприяти розгляду та прийняттю зазначеного проекту закону у Парламенті.
АМУ додатково звернулася з відповідним листом до МВС.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)