АМУ: Законопроект 5655 зняли з розгляду парламенту 1 грудня. Він буде доопрацьований з урахуванням пропозицій представників місцевого самоврядування

03 / Грудень, 2022
Асоціація міст України виступала за зняття з розгляду парламентом 1 грудня законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності» в редакції, в якій його збиралися винести в Верховну Раду. Проект закону №5655, проти якого мали застереження багато мерів та представників місцевого самоврядування, буде доопрацьований.
«Мери українських міст виступають за створення прозорої системи містобудівного регулювання. Саме такі пропозиції до проекту закону подала Асоціації міст України. Для нас найважливіше – забезпечення прав та інтересів мешканців громад» – зазначив голова Асоціації міст України Віталій Кличко.
Правління Асоціації міст України ще 22 квітня минулого року ухвалило рішення про необхідність доопрацювання проекту та надало відповідні пропозиції народним депутатам для подання поправок.
Виконавчий директор Асоціації Олександр Слобожан 28 листопада 2022 року на засіданні Комітету ВР озвучив пропозиції органів місцевого самоврядування, ці пропозиції офіційно надіслали в парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Асоціація міст України готова до доопрацювання законопроекту№ 5655 спільно з народними депутатами та експертами з тим, щоб створити прозорі умови містобудування в Україні.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)