АМУ запрошує органи місцевого самоврядування взяти участь у відборі проєктів регіонального розвитку за фінансування ЄС. Дедлайн подачі продовжено до 3 листопада

27 / Жовтень, 2020
3 вересня 2020 року Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про старт конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які будуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Відбір проєктів буде проходити в рамках Угоди про фінансування «Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України», укладеної між Урядом України та Європейською Комісією. Конкурсний відбір оголошений відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затвердженого постановою Кабміну від 16.11.2016р. №827 «Деякі питання фінансування програм та проектів регіонального розвитку».
Для участі у відборі заявник проєкту (центральний або місцевий орган виконавчої влади; органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку, утворені відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики») має подати через онлайн-платформу https://sectoral.minregion.gov.ua такі документи:
  • заявку на участь;
  • інформаційну картку проєкту;
  • опис проєкту. 
Усі документи мають бути оформлені відповідно до вимог, визначених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 №120 (у редакції наказу Мінрегіону від 15.04.2020 № 93) «Про затвердження Вимог до опису та інформаційної картки проекту регіонального розвитку, який може реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу»).
Нормативно-правові акти, які регулюють процедуру оцінки проєктів:
Порядок оцінки проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу затверджено наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 121 (у редакції наказу Мінрегіону від 15.04.2020 №94);
Положення про конкурсну комісію з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу затверджено наказом Мінрегіону від 13.05.2017 №109 (у редакції наказу Мінрегіону від 15.04.2020 №92).
 
АМУ підготувала презентацію дорожньої карти конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку (завантажити)
 
УВАГА! Документи на участь у конкурсному відборі подаються виключно в електронному вигляді через онлайн-платформу https://sectoral.minregion.gov.ua до 17.00 3 листопада 2020 року включно.
 
Контактна інформація:
телефон для довідок: (044) 207-17-21
електронні адреси: bondar@minregion.gov.uabudykoo@minregion.gov.ua

Нагадаємо, 22 вересня 2020 року відбувся спільний онлайн захід АМУ та Мінрегіону із надання роз’яснень щодо особливостей підготовки та подання на конкурс проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)