«Асоціація міст України – це можливість дистанційного навчання на платформі ПРОМЕТЕУС», – Андрій Сапожник, голова Павлівської ОТГ

19 / Червень, 2017
У червні 2017 року виповнюється 25 років Асоціації міст України. Ми звернулися до  сільських, селищних та міських голів з проханням висловити свою думку щодо ролі АМУ у розвитку місцевого самоврядування в нашій країні, становленні спроможних громад.
На наші запитання відповідає Андрій  Сапожник, голова Павлівської ОТГ (Іваничівський район, Волинська область):
Як змінилася АМУ за чверть століття?
– За відносно короткий час Асоціація об’єднала навколо себе більшу частину міст України і продовжує об’єднувати не тільки міста, а й новостворені об’єднані територіальні громади. Допомагає проводити процес децентралізації на місцях.
Назвіть три головні риси АМУ. Асоціація це…
– Асоціація – це захист інтересів територіальних громад в органах державної влади всіх рівнів. Асоціація – це інформаційна, організаційна, консультативна, правова допомога своїм членам. Асоціація – це можливість дистанційного навчання на платформі ПРОМЕТЕУС.
Які переваги має орган місцевого самоврядування, який входить в АМУ?
– Органи місцевого самоврядування мають захист можливість захисту інтересів громади в органах державної влади всіх рівнів; можливість отримувати інформаційну, організаційну, консультативну, правову допомогу; можливість дистанційного навчання на платформі ПРОМЕТЕУС, з отриманням відповідних сертифікатів.
Чого б ви побажали Асоціації на майбутнє?
– Процвітання. Втілення мети АМУ – перетворення України у країну спроможних громад. Продовжувати роботу з об’єднання громад і долучати їх до діяльності Асоціації.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)