«Асоціація міст України – це розуміння проблем кожного міста та громади», – перший заступник Новогродівського міського голови Людмила Булі

17 / Травень, 2017
У червні 2017 року виповнюється 25 років Асоціації міст України. Ми звернулися до  сільських, селищних та міських голів з проханням висловити свою думку щодо ролі АМУ у розвитку місцевого самоврядування в нашій країні, становленні спроможних громад. 
На наші запитання відповідає перший заступник Новогродівського міського голови (Донецька область) Людмила Булі:
Асоціація міст України відома як організація, що активно підтримує та сприяє розвитку місцевого самоврядування в Україні. Новогродівська міська рада, з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій влади з інтересами громади, співпраці з містами-членами АМУ для розбудови сучасного майбутнього України, в березні 2017 року прийняла рішення щодо вступу до АМУ.
Асоціація міст України – це розуміння проблем кожного міста та громади, підтримка та допомога у вирішенні правових, консультаційних, експертних та фінансових питань.
Міста-члени АМУ мають значні переваги перед іншими містами. Вони  першими в Україні дізнаються про нові можливості розвитку, приймають участь у конкурсах та відборах до проектів та програм, в яких Асоціація є партнером, отримують правову допомогу у вирішенні питань місцевого самоврядування.
Постійне збільшення кількості міст, що прагнуть стати членом Асоціації, отриманий досвід та результати при впровадженні програм та проектів в Україні свідчать про те, що на сьогодні АМУ виправдовує покладені на неї завдання.
На майбутнє хотілося б побажати АМУ постійного руху вперед відповідно до вимог сучасного суспільства та успіхів у кожній розпочатій справі.  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)