Асоціація міст України проводить 24-25 вересня 2018 року у Тернополі День Діалогу з владою. ПРОГРАМА

21 / Вересень, 2018

День Діалогу з владою - це традиційний щорічний захід, що є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад. 

Відкриє захід Київський міський голова Віталій Кличко. На Дні Діалогу виступить Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Серед учасників, яких очікується близько 400, – голови громад-членів АМУ, народні депутати України, міністри, представники урядових структур та парламенту, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища.

В рамках заходу відбудеться урочиста церемонія підписання Меморандуму про наміри та взаєморозуміння між Асоціацією міст України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Цьогорічний День Діалогу буде присвячено обговоренню результатів та викликів реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, а також законодавчого забезпечення житлово-комунального господарства та містобудування.

Місце проведення: м. Тернопіль,  Український дім «Перемога» (вул. Шевченка, 27)

Початок – 12.00, реєстрація учасників з 10.45

ПРОГРАМА ДНЯ ДІАЛОГУ З ВЛАДОЮ

Про акредитацію ЗМІ на День Діалогу читатйте тут (перейти).

Увага! Делегації з областей формують регіональні відділення АМУ.

Захід проводиться в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Нагадаємо, АМУ надіслала Прем’єр-міністру України проблемні питання органів місцевого самоврядування, зібрані в рамках підготовки до Дня Діалогу з владою.

Акредитація ЗМІ (перейти) 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)